Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Saturday, 28 May 2022 19:59

Dua Lipa shihet me…

aaabbbcccddd

Këngëtarja, 26 vjeçe, tregoi kofshët e saj të tonifikuara në veshjen e markës “Lacoste”, e cili përmbante një palë pantallona të shkurtra polo me vija dhe mëngë të shkurtra.

Kompleti në ngjyrë kafe, jeshile dhe portokalli dukej edhe më veror me disa detaje të ndritshme neoni.

Dua e bashkoi pamjen e mrekullueshme me disa çizme kauboji të zeza dhe syze me kornizë jeshile, ndërsa ajo dhe disa miq hanin ushqim deti për drekë.

Ylli me prejardhje nga Kosova kishte vendosur për aksesorë disa vathë, rrathë dhe disa unaza të trasha.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter