Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Saturday, 09 April 2022 15:18

Me kë po martohet Dafina Zeqiri?

big ban theory

Dafina Zeqiri dhe DJ Geek janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar në median rozë, por edhe në dyshen më të dashur për publikun.

Ata nuk mungojnë as me postime e bukura ose për të qeshur që publikojnë në rrjetet e tyre sociale për ndjekësit.

Mirëpo, një detaj që është vënë re së fundmi ka shtuar dyshimet se dyshja e famshme është gati për të hedhur hapin e madh në lidhjen e tyre.

Dafina ka postuar një fotografi ku shihet bashkë me DJ Geek ndërsa ka shkruar: “I dashur bashkëshorti im i ardhshëm, je më i miri. Të dua”.

Kjo ka bërë që fansat të mendojnë se ata janë në prag të martesës.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter