Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 08 April 2022 13:28

Dafina Zeqiri sportive?

hahhahahhhaa1133

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është mjaft aktive në rrjete sociale dhe ndan me fansat postime të ndryshme.

Ajo ditën e djeshme (e enjte) ka bërë një paralajmërim rreth një kënge të re, të cilën do ta sjellë së shpejti në bashkëpunim me reperin Elinel.

Përveç kësaj, Dafina ka ndarë një set të ri fotografi ku shfaqet atraktive me tuta sportive ngjyrë portokalli.

Grimi dhe dukja e përsosur e kanë bërë që të jetë në vëmendje e të marrë komplimente të shumta.

Këtë paraqitje zeshkania e ka kompletuar me akesorë ari e gjithashtu edhe me atlete.

Sa i përket bashkëpunimit me Elinel, Dafina nuk ka zbuluar një datë të saktë se kur do të lansohet bashkëpunimi i tyre.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter