Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 14 February 2022 16:17

Çfarë dhurate morri Arbnora Ademaj…

aaaaaaaashento

Arbnora Ademaj gjithmonë është e dalluar rreth jetës që bën.

Duke publikuar një video në ‘Instastory’, tregoi se për këtë ditë ka pranuar një surprizë të bukur dhe tejet moderne, duke vënë në fokus një unazë me diamant, si dhe një arush me mbishkrimin “Te dua”.

Ademaj konfirmoi që është në lidhje dashurie, por kush është fatlumi që ia ka rrëmbyer zemrën nuk dihet akoma.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter