Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Saturday, 12 February 2022 21:09

Dafina Zeqiri sjell trendët e fundit të modës

AAAAAAAAAAAAAAFFFF
Disa foto të reja, Dafina i postoi në llogarinë e saj në Instagram, ndërsa shihet me një makijazh të theksuar dhe flokët të valëzuara, të cilat i bëri me dy nuanca.
 
“Ylli i rokut nuk plaket asnjëherë”, ka shkruar Dafina në mbishkrimin e imazheve, sipër të cilave pranoi komente të shumta , kryesisht pozitive.
 
Ndryshe, kujtojmë që Dafina a paralajmëruar një klipt të ri të këngës “Mos e lëndo”, e cila është pjesë e albumit të saj të fundit “Dafina Moj”.
 
Ndërkohë, pak javë më parë këngëtarja lansoi klipin e këngës “Tdu-Duh”, që është një bashkëpunim me partnerin e saj, DJ Geek.
Submit to FacebookSubmit to Twitter