Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Saturday, 29 January 2022 19:25

Minnie Mouse me kostum me pantallona!!!

endaaaaaaaaaaaaaaaaaaaayy

Dhe nuk do të jetë vetëm një kostum me pantallona të vjetra të përshtatura, por një siluetë ikonike nga stilistja britanike e modës Stella McCartney.

Edhe pse një vështrim i fshehtë i pamjes së re të Minnie-t doli herët në internet, pamja e saj e plotë do të zbulohet në mars për të përkujtuar dy data të ndryshme: Ditën Ndërkombëtare të Gruas dhe 30-vjetorin e Disneyland Paris.

Një deklaratë për shtyp në lidhje me projektin u tha se McCartney u zgjodh për të krijuar pamjen për shkak të “trashëgimisë së saj të lidershipit femëror”, si dhe përkushtimit të saj ndaj qëndrueshmërisë.

McCartney shpreson se pamja e re do ta bëjë Minnie “një simbol të përparimit dhe fuqizimit për një brez të ri”.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter