Print this page
Friday, 14 January 2022 20:01

Anisa Veseli ka ditëlindjen

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa000000

Anisa Veseli, ditë më parë ka festuar ditëlindjen e saj të radhës.

Ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, familjarët dhe fansat e saj të shumtë.

E veshur me një fustan të zi të shkurtër, rep-artistja e estradës vuri mjaft mirë në pah linjat e saj të trupit,
për të cilat është mjaft e komentuar nga fansat.

“Përrallë”, ka shkruar Anisa në mbishkrimin e këtyre fotografive, nga ku pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar.