Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 14 January 2022 20:01

Anisa Veseli ka ditëlindjen

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa000000

Anisa Veseli, ditë më parë ka festuar ditëlindjen e saj të radhës.

Ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, familjarët dhe fansat e saj të shumtë.

E veshur me një fustan të zi të shkurtër, rep-artistja e estradës vuri mjaft mirë në pah linjat e saj të trupit,
për të cilat është mjaft e komentuar nga fansat.

“Përrallë”, ka shkruar Anisa në mbishkrimin e këtyre fotografive, nga ku pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter