Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 14 January 2022 15:59

Kim ndihet e lumtur me …

zzzzzzzzzzzz

Kim Kardashian dhe i dashuri i saj i ri, Pete Davidson, po shijojnë lidhjen, ndërsa ajo ndihet si një person më i mirë dhe më i lirë me të.

Pete është shumë modest, me këmbë në tokë. Me Pete, Kim nuk ndjen asnjë presion për të qenë asgjë përveç vetes”, ka thënë një burim i afërt me çiftin për mediat amerikane.

Gjithashtu, Davidson inkurajon Kardashianin që të veshë çfarë të dojë në takimet e tyre, në mënyrë që të jenë vetvetja dhe kjo tregon se ai ka një qasje krejtësisht të kundërt në krahasim me ish-bashkëshortin e 41-vjeçares, Kanye West.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter