Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Saturday, 08 January 2022 18:20

Ja kë takon Xhensila Myrtezaj në Londër

aaaaaa

Xhensila Myrtezaj ka disa ditë që ka udhëtuar drejt Londrës.

Bëhet fjalë për këngëtarin e shumë hiteve, Sam Smith, me të cilin ka zgjedhur edhe ta publikojë një fotografi në llogarinë e saj në Instagram.

“Ditë e bukur, dhe isha e befasuar me të takuar një nga këngëtarët e mi të preferuar”, shkroi Xhensila në fotografitë e publikuara.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter