Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Saturday, 06 November 2021 19:41

Sekreti I Rita Orës…

LALALA 134

Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora është përherë e komentuar për paraqitjet e saj.

Në një bluzë të thjeshtë me ngjyrë të bardhë, grim të theksuar me nuance rozë dhe flokët bionde të valëzuara, Rita dukej tërë shkëlqim.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter