Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 11 October 2021 22:30

Pavarësisht pasurisë që ka Adele thotë se…

 jdfdhfgery endulaka

Multi-milionerja Adele ka pohuar se ajo u transferua në Los Angeles sepse nuk kishte mundësi të jetonte në Londër.

Këngëtarja e cila thuhet se ka një pasuri neto prej 177 milion dollarë tha për British Vogue se ajo investoi në tre pallate në Beverly Hills në mënyrë që të merrte një vlerë më të mirë në çmim.

Adele, e cila ka një djali nëntë vjeçar Angelo me Simon Konecki, tha se ajo kishte shikuar për shtëpi në Londër para se të arrinte në përfundim dhe të largohej nga Stateside në 2016.

“Janë si qindra miliona paund. Unë nuk kam aq shumë para”, u shpreh artistja britanike.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter