Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 16 September 2021 13:40

Jennifer Lopez injoron masat kundër Covid – 19

lopez per web goooooood

Pas vëmendjes së madhe që morri në fillim të javës në Met Gala, Lopez ka udhëtuar ka udhëtuar drejt Los Angeles.

Ajo u pa e veshur me një bluzë të gjelbër në ngjyrë ulliri me shpatulla të gjera që përmbante edhe disa detaje të veçanta të bardha në pjesën e përparme dhe mëngë.

Jennifer Lopez gjithashtu kishte veshur një palë pantallona të gjelbra që përshtateshin në mënyrë të shkëlqyeshme me pjesën e sipërme.

Ajo që morri vëmendje më shumë se veshja e saj ishte se Jennifer Lopez u duk se ishte aq e zënë sa harroi diçka thelbësore ndërsa po shkonte brenda një studio vallëzimi.

Jennifer injoroi një shenjë e cila thoshte se maskat e fytyrës janë të detyrueshme, teksa hynte brenda ndërtesës pa maskë.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter