Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 16 September 2021 12:50

Rita Ora i dha lamtumirën New York

ritaaaaa.jpg123 is goofdd

Rita Ora i dha lamtumirën New York të mërkurën, pas paraqitjes së saj në Met Gala në fillim të javës.

Duke publikuar në Instagram një seri fotografish të zjarrta, këngëtarja 30 vjeçare shkroi në mbishkrimin e fotografisë: “Darka e fundit New York, ju dua”.

Përveç ndarjes së imazheve të disa ushqimeve të mrekullueshme që shijoi në darkën e saj të fundit në këtë qytet, Rita tregoi edhe linjat e saj të trupit e veshur në një fustan të bardhë me prerje te pjesa e belit.

Ajo kishte përdorur një rimel ngjyrë vjollce, një shkëlqyes buzësh dhe një manikyr argjendi.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter