Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 08 September 2021 13:55

Më në fund Harry dhe Meghan kanë kërkuar takim me Mbretëreshën për ta prezantuar me vajzën e tyre

harry e mira

Harry dhe Meghan duan të prezantojnë Lilibet, vajzën e tyre me Mbretëreshën Elizabeth II.

“Harry dhe Meghan e kanë bërë këtë propozim, por shumë njerëz janë të tronditur nga pafytyrësia e Sussex.

Ata me të vërtetë mund të duan të shohin Mbretëreshën, nuk ka asnjë pyetje për këtë, por duhet shumë guxim për t’i kërkuar asaj një takim privat, duke marrë parasysh atë që i kanë bërë të kalojë këtë vit”, tha një burim për The Sun.

Për momentin, do të duket se gjykata angleze nuk i është përgjigjur ende zyrtarisht kërkesës së Harry dhe Meghan.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter