Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Tuesday, 07 September 2021 18:28

Jennifer Aniston lanson markën e saj të bukurisë

 

anistonnnnn1233333333333

Jennifer Aniston njoftoi të enjten se po hyn në botën e bukurisë dhe do të lansoj markën e saj, të quajtur LolaVie.

Në vitin 2010, ajo lansoi një parfum të quajtur LolaVie, që ajo shpjegoi se do të thoshte “të qeshësh me jetën”, por më vonë ndryshoi emrin e aromës në “Jennifer Aniston” për shkak të konflikteve me një markë të ngjashme

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter