Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Tuesday, 07 September 2021 18:27

Kourtney Kardashian mahnit fansat

erna 2 photoshop

Ylli, 42 vjeç, ishte e veshur me modelin e Dolce & Gabbana, i cili përfshinte një të sipërme të fortë dhe një sërë lidhësesh të kryqëzuara.

Fansat ishin të fiksuar në pamjen e kuqe të stuhishme, me një shkrim ndërsa.

Korseja nuk ishte e vetmja veshje e udhëtimit të saj evropian, pasi ajo u shfaq ekstravagante edhe kur u kombinua me të dashurin e saj.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter