Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 06 September 2021 22:42

Enca sot ka vendosur të martohet!

encaa

Sot do të pranoj të gjitha propozimet për martesë”, ka shkruar Enca. Kjo deklaratë e Encës vjen pas postimeve të vazhdueshme që ka bërë duke treguar se është beqare.

Megjithatë ata treguan se mes tyre nuk ka asgjë më shumë përtej bashkëpunimit për punë dhe miqësisë. Njeriu më pozitiv, ajo të bën të ndihesh komod, ka disa fjalime të mrekullueshme motivuese për jetën.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter