Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Sunday, 05 September 2021 22:34

Dua Lipa korr sukses

enda 12 ami 12 er 12

Këngëtarja e famshme shqiptare, Dua Lipa përveç suksesit që po korr në muzikë, gjithashtu po provon veten në një tjetër fushë, atë të aktrimit.

Po ashtu, Dua është bërë imazh dhe i shumë markave prestigjioze, një prej të cilave është “Puma”.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter