Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Tuesday, 27 July 2021 13:22

Chrissy Teigen dhe John Legend shesin mega-rezidencën e Beverly Hills për 16.8 milion dollarë

tegan

Teigen, 35, dhe Legend, 42, ishin zhvendosur nga shtëpia gushtin e kaluar.

 

Chrissy Teigen dhe John Legend kanë shitur një rezidencë me shtatë dhoma gjumi me nëntë banjo me sipërfaqe 8520 metra katrorë që zotëronin në Beverly Hills për 16.8 milion dollarë pas një përpjekjeje të gjatë për të shkarkuar pronën kryesore.

Submit to FacebookSubmit to Twitter