Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 19 July 2021 15:30

Nora dhe Era Istrefi nisin pushimet, zbulohet se kush po i shoqëron

norap

Motrat e famshme, Nora dhe Era Istrefi kanë nisur pushimet së bashku.

 

Kështu ka bërë të ditur Nora përmes disa postimeve në Instastory.

 

Ato po shoqërohen nga miket e tyre, Adelina Mehija dhe Vildane Zeneli.

 

Më poshtë keni një video të mrekullueshme të katërshes fantastike.

Submit to FacebookSubmit to Twitter