Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 19 July 2021 15:28

Xhirimet e “Bridgerton 2” ndalohen për herë të dytë

xhirimet

Xhirimi i serisë së dytë të Bridgerton thuhet se është ndaluar për herë të dytë pasi një tjetër anëtar i ekuipazhit ka rezultuar pozitiv për Covid.

 

Prodhimi në shfaqje u tha se ishte ndalur për 24 orë në fillim të kësaj jave dhe filloi përsëri të premten pasi një anëtar i ekuipazhit doli pozitiv për virusin, shkruan Daily Mail.

 

Pas Deadline, ekipi ishte kthyer në punë për më pak se një ditë para se një rast tjetër të ndalonte xhirimet përsëri.

 

Thuhet se nuk ka ndonjë datë të caktuar kthimi dhe Netflix thuhet se nuk pranoi të komentonte se kush në set ishte testuar pozitivisht kur u afrua nga Deadline.

 

Rasti i parë në fillim të kësaj jave thuhet se ka shqetësuar shefat e Netflix të cilët janë gati të fillojnë punën në një tjetër të prodhimeve të tyre madhore, The Crown.

“Netflix ka bërë përpjekje të mëdha për të siguruar që të gjitha masat përkatëse janë vendosur në Bridgerton … Kjo nuk paralajmëron mirë për filmimin e The Crown”.

Submit to FacebookSubmit to Twitter