Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 16 July 2021 14:49

Lyrical Son dhe MC Kresha sjellin këngën e re ‘Dilem jashtë’

lurici

Dyshja e njohur kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të parë për këtë verë.

 

MC Kresha dhe Lyricalson lansuan projektin muzikor ‘Dilem jashtë’.

 

Artistë e estradës e kanë publikuar me videoklip këngën derisa teksti është dedikim për dashurinë.

 

Teksti dhe melodia janë realizuar nga MC Kresha dhe Lyricalson kurse beati nga Strike Beatz.

 

Kujtojmë se, labeli PINT paralajmëruan këngën ditë më parë

Submit to FacebookSubmit to Twitter