Print this page
Friday, 16 July 2021 14:46

Elvana Gjata dhe Yll Limani bashkojnë forcat për një bashkëpunim muzikor!

ullieli

Artistët e njohur Yll Limani dhe Elvana Gjata, janë mjaft aktiv me prurje të reja në skenën muzikore.

 

Ata të dy kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim së bashku.

 

Xhirimet e këngës kanë përfunduar para disa ditësh, dhe projekti muzikor pritet të publikohet këtë të shtune.