Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 16 July 2021 14:46

Elvana Gjata dhe Yll Limani bashkojnë forcat për një bashkëpunim muzikor!

ullieli

Artistët e njohur Yll Limani dhe Elvana Gjata, janë mjaft aktiv me prurje të reja në skenën muzikore.

 

Ata të dy kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim së bashku.

 

Xhirimet e këngës kanë përfunduar para disa ditësh, dhe projekti muzikor pritet të publikohet këtë të shtune.

Submit to FacebookSubmit to Twitter