Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 12 July 2021 13:33

Rina Balaj ka gati këngën “California”, ndan pamje nga prapaskenat e klipit muzikor

riban

Këngëtarja shqiptare e njohur Rina Balaj përveç talentin të saj të padiskutueshëm është mjaft e njohur edhe për linjat trupore që posedon.

 

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe ndan me fansat e saj më të rejat në lidhje me projektet muzikore.

 

Rina së fundi ka postuar imazhet me bluzën shumëngjyrëshe dhe me model mjaft interesant ku në pah binte grimi i saj elegant.

 

Ajo në mbishkrim u shpreh tashmë ka përfunduar xhirimet e klipit muzikor dhe dukej mjaft e lumtur për këtë fakt.