Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 09 June 2021 12:31

Princi Charles flet për herë të parë për lindjen e vajzës së Princit Harry dhe të Meghan Markle: Një lajm shumë i gëzueshëm

princ

Princi Charles ka folur për ardhjen në jetë të fëmijës së dytë të Princit Harry dhe të Meghan Markle, vajzës Lilibet.

 

Princi i Uellsit bëri një turne në fabrikën e BMW në Britani të Madhe të martën, ku edhe adresoi lindjen e mbesës së tij, Lilibet Diana, teksa bëri një fjalim në lidhje me zhvillimin e automjeteve me bateri.

 

“Zhvillimi i teknologjisë si automjetet elektrike është jetik për ruajtjen e shëndetit për brezat e ardhshëm, diçka për të cilën jam shumë i vetëdijshëm sot, pasi kohët e fundit jam bërë gjysh për herë të pestë”, njoftoi Charles, 72 vjeç.