Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 09 June 2021 12:29

Kim Kardashian me urim të përzemërt për Kanye West në ditëlindjen e 44-të: Të dua përjetë

happ

Kim Kardashian dhe Kanye West mund të jenë në rrugët e tyre të ndara, por kjo nuk e ka ndaluar yllin televiziv që të dërgojë urime për ditëlindjen e tij të martën.

 

Themeluesja e “Skims”, 40 vjeçe, bëri një postim në rrjete sociale duke shpërndarë fotografinë e çiftit në një aeroplan privat së bashku me tre fëmijët e tyre – North shtatë vjeçe, Saint, pesë vjeç dhe vajzën e tyre Chicago e cila ishte një foshnjë atë kohë. Të dy kanë mirëpritur më vonë edhe një djalë të quajtur, Psalm.

 

“Urime ditëlindjen. Të dua përjetë”, ka shkruar Kardashian në një postim në Twitter përkrah një balloni të kuq.

 

Ylli i “Keeping Up With the Kardashians” po ashtu ka ndarë një imazh të së kaluarës, një fotografi të Kanye me të gjithë fëmijët në një postim në InstaStory.

 

Khloe Kardashian, 36 vjeçe, gjithashtu e ka uruar Kanye të martën me shkrimin, “Urime ditëlindjen për vëllanë tim”.

 

West dhe Kardashian u martuan në maj të vitit 2014 përpara se të ndaheshin përfundimisht në shkurt të këtij viti.

 

Ndarja e tyre erdhi pasi për muaj me radhë kanë jetuar të ndarë, përfshirë edhe krisjet dhe mosmarrëveshjet gjatë viteve të fundit.