Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 09 June 2021 12:28

lmeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman bëhen prindër për herë të dytë

alme

Modelja e njohur, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë bërë prindër për herë të dytë.

 

Këtë e ka bërë të ditur aktori I njohur përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

 

Ai zgjodhi që mbi një fotografi të zezë të shkruaj disa fjalë, duke zbuluar kështu edhe emrin e vajzës.

 

“Bashkë me ty. Përjetë dhe pa kushte u rrit një dashuri brenda meje. Mirë se erdhe pranë nesh princeshë Alina. Na solle gëzim të gjithëve”, ka shkruar ai në përshkrim.

 

Një lajm i tillë u prit mirë nga fansat e tyre, duke bërë që të marrin urime të shumta nga ta.

 

Vlen të përmendet se dyshja janë prindër të një djali, që quhet Efehan Sayışman.