Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 07 June 2021 12:58

Rita Ora e emocionuar për “The Voice Australia”, poston imazhe e veshur me të verdhë

rta0

Rita Ora erdhi mjaft elegante në postimin e fundit.

 

Rita Ora është rikthyer në Los Angelos pasi kaloi disa kohë në Australi për xhirimet e “The Voice Australia”, ndërsa tani ajo tregon se është mjaft e emocionuar për t`i shikuar xhirimet.

 

Përmes një postimi së fundmi Rita shfrytëzoi rastin për të marrë vëmendjen e fansave. Ajo u shfaq me veshjen ngjyrë të verdhë, e cila kishte veshur fustanin prej mëndafshi.

 

Ajo ishte gjyqtare e konkursit të këndimit i cili do të transmeton javën që vjen dhe këngëtarja u shpreh tejet e lumtur dhe emocionuar për të shikuar “The Voice”.