Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 07 June 2021 12:43

Mariah Carey i jep fund kontratës me ‘Roc Nation’ pas debatit me Jay Z

maria

Mariah Carey nuk është nën menaxhimin e Roc Nation.

 

Sipas një personi të afërt, këngëtarja kishte pasur një debat të ashpër me themeluesin, Jay-Z.

 

Gjatë një takimi thuhet se gjërat kanë dalë nga kontrolli.

 

“Mariah dhe Jay kishin një takim ‘ të ashpër’ dhe nuk ka shkuar mirë. Ajo e bëri të ditur se nuk dëshiron të ketë më asnjë lidhje me të dhe u largua zyrtarisht nga grupi” tha një burim për ‘The Sun’.

 

Kompania e ka eliminuar Mariah nga lista e artistëve që përfaqësojnë. Ajo ishte pjesë e tij që nga viti 2017.

Submit to FacebookSubmit to Twitter