Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 07 June 2021 12:15

Azet dhe Tayna kanë publikuar projektin e shumëpritur

tyan

Azet dhe Tayna njihen si ndër reperët më të dashur të publikut shqiptar.

 

Ata janë mjaft aktiv me projekte muzikore të ndryshme, të cilat pëlqehen mjaft shumë nga publiku.

 

Së fundi dyshja ka bashkuar forcat duke punuar një projekt muzikor së bashku, të cilit i kanë vizualizuar edhe klipin muzikor.

 

Ky projekt u prit tejet mirë nga fansat e dyshes ndërsa tashmë ata kanë arritur të mbledhin 2 milionë klikime në Youtube.

Submit to FacebookSubmit to Twitter