Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 02 June 2021 14:48

Taylor Swift po i rikthehet aktrimit

tayli

Taylor Swift do të jetë pjesë e një filmi.

 

Ajo ka marrë një rol në njërin nga filmat që është afër lansimit. Filmit ende nuk është vendosur se si do të titullohet, por që njëri nga rolet kryesor i është besuar asaj.

 

Taylor ka luajtur edhe në filmat e Shën Valentinit, dhe së fundmi në film muzikor.