Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 24 May 2021 12:55

Ardian Bujupi paralajmëron një projekt të ri dhe albumin “10”

ardianb

Albumi i këngëtarit të njohur titullohet “10” sipas viteve të karrierës. Këngëtari i njohur shqiptar Ardian Bujupi është ndër më të dashurit e skenës muzikore shqiptare.

 

Ai ka qenë mjaft aktiv me projekte muzikore të ndryshme derisa edhe së fundmi ka lajmëruar se albumi i tij është rrugës.

 

Përmes një fotografie këngëtari kishte treguar se po sjell albumin duke thënë se ishte një ndër projektet më të rëndësishme të tij.

 

Albumi i këngëtarit dhe kënga “Peligrosa” po vijnë në platforma dixhitale më 28 maj.