Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 21 May 2021 14:01

Kida sjell bashkëpunimin me reperin gjerman Samra

kidaa

Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar prej kohësh, këngëtarja e njohur shqiptare, Kida, ka publikuar bashkëpunimin e radhës me reperin gjerman Samra.

 

“Lila” titullohet kënga e tyre e re, e cila është e zhanrit RnB dhe hip-hop.

 

Muzika dhe ‘beat’-i janë punuar nga Mixey dhe Apollo, gjersa për vargjet e tekstit janë kujdesur Nuk dhe Samra.

 

Kënga është vizualizuar edhe me klip, xhirimet e të cilit janë kryer pak javë më parë në Dubai të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.