Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Tuesday, 04 May 2021 15:40

Shitet rezidenca përrallore ku qëndroi Matt Damon gjate karantinës

matedea

Rezidenca mahnitëse irlandeze 'përrallore' te cilën Matt Damon e ka marrë me qira gjatë karantinës së parë Covid-19 është shitur për 4.2 milion dollarë.

 

Aktori, 50 vjeç, qëndroi me familjen e tij, në shtëpinë me pesë dhoma gjumi në periferi të Dublinit në Dalkey në Mars 2020, kur mbërriti për të filluar filmimin e filmit të tij të fundit “Dueli i Fundit” dhe e quajti atë 'një nga vendet më të bukura që kemi qenë ndonjëherë. '