Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Tuesday, 04 May 2021 12:38

Pas ndarjes nga JLo, Alex Rodriguez u pa duke dhënë autografe për fansa

rodige

Ndarja e Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez shkaktoi zhurmë të madhe në rrjet. Pas shumë aludimeve, dyshja dolën publikisht duke pranuas se kishin krisje në marrëdhënien e tyre, shkruan Daily Mail.

 

Ndërkohë, Alex së fundmi është parë në aeroportin e Hartford Connecticut, derisa e prisnin fansat jashtë.

 

Ai vendosi që të dalë dhe t’i përshëndet ata, duke i dhënë edhe autografe.

 

45-vjeçari u shfaq me një veshje të thjeshtë, derisa në dorë mbante një çantë të madhe e të zezë.

 

Vlen të përmendet se Rodriguez u nda me Lopez, ndërsa qëndruan bashkë që nga viti 2017.