Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 03 May 2021 12:36

Ribashkimi i Affleckut me Lopezin

aflek

Ben Affleck është fotografuar duke dalë nga vetura e ish-të dashurës Jennifer Lopez, pasi kaloi pak kohë me këngëtaren këtë javë.

 

Thuhet se ata kanë “qëndruar” në shtëpinë e këngëtares në Bel-Air, pas ndarjes nga i fejuari 45-vjeçar Alex Rodriguez.

 

Por burimet nga brenda pretendojnë se të dashurit e dikurshëm, që kishin qenë të lidhur nga viti 2002 deri më 2003, janë “thjesht miq” pavarësisht ribashkimit të tyre të fundit.

 

Ben, 48-vjeçar dhe JLo, 51-vjeçare, kanë qenë “miq për një kohë të gjatë pas ndarjes së tyre të vështirë”, ka raportuar TMZ.