Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 03 May 2021 12:34

Halle Berry shfaqet nga palestra, fokuson fizikun e formësuar

berry

Aktorja e njohur, Halle Berry, gjithmonë shfaqet në top formë. Ani pse në moshën 54-vjeçare, ajo përherë mahnit me format trupore, për të cilat punon shumë, shkruan Daily Mail.

 

Kështu, në disa postime në rrjetin social Instagram ajo ka zgjedhur që të shpërndajë disa imazhe nga palestra.

 

Bukuroshja brune zbuloi se ditën e djeshme (e diel) ka qenë Dita Ndërkombëtare e Fitnesit, ndërsa ka uruar fansat të cilët stërviten.

 

Ajo gjithashtu zbuloi se boksi është mënyra e saj ‘e preferuar’ për të qëndruar në formë, ndërsa tregon trupin e saj të tonifikuar.

 

“Unë dëgjova se është Dita e Fitnesit,” tha Berry, ndërsa postoi dy ’emoji’ me doreza boksi në përshkrimin e saj.

 

Aktorja gjithashtu iu përgjigj një komenti në lidhje me debutimin e saj me regjisor Bruised, dhe kur fansat mund të presin ta shohin atë.