Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 03 May 2021 09:22

Tom Hanks dhe bashkeshortja e tij Rita Wilson festojne 33 vjetorin e marteses

tomhanks

Çifti i lumtur festoi 33 vjetorin e martesës dhe Wilson e shënoi kete dite te veante me një mesazh të ëmbël të shpërndarë në mediat sociale, shoqëruar me një foto romantike të çiftit.

Aktorja 64-vjeçare shkroi në mbishkrimin: '33 vjet martesë me shokun tim me te mire, të dashurin tim, burrin tim. Dashuria fiton.