Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 30 April 2021 14:31

Butrint Imeri tregon fizikun e formësuar nga palestra

butrintt

Ai është njëri nga artistët më të pëlqyer në estradë dhe tanimë numëron fansa të shumtë gjithandej trojeve shqiptare.

 

Fjala është për këngëtarin Butrint Imeri, i cili për pak vite ka arritur një karrierë të bujshme profesionale.

 

Krahas muzikës, krijuesi i hitit “Xhanem” një kujdes të madh i kushton edhe fizikut të tij.

 

Së fundmi, Imeri ka publikuar një fotografi nga palestra me anë të të cilës ka vënë në pah trupin e formësuar.

 

Imazhi është ndarë në InstaStory dhe vetëm në këtë rrjet social mban 884 mijë ndjekës.

 

Sa i përket projekteve muzikore, “Phantom” mbetet e fundit që për disa muaj ka marrë mbi 20 milionë klikime në YouTube.

 

Lidhur me klipin, ai u përfol për një lidhje dashurie me modelen Arta Nitaj që njëherësh ishte protagoniste e këtij projekti.

 

fiziku