Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 15 February 2021 12:29

Shfaqet Loredana nga Dubai, krah saj dhe e bija Hana

loredana

Këngëtarja e njohur Loredana Zefi, ka udhëtuar gjatë ditës së djeshme për në Emiratet e Bashkuara Arabe.

 

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram pamje teksa qëndronte në aeroplanë por edhe pasi kishte zbritur në tokën arabe.

 

E shoqëruar së bashku me të bijën, Lori ka treguar se po e shijon këtë udhëtim.

 

Ndërsa bashkë me ta është edhe Mozikk.