Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 27 January 2021 12:38

Covid-19 nuk e ndërprenë Javën e Modës në Paris

modap

Pandemia globale nuk e ka ndaluar mbajtjen e javës së modës në Paris. Modelet kryesore të industrisë zbritën në kryeqytetin francez të martën për t’u përgatitur për ecje në pasarelat e stilistëve.

 

Bella Hadid u pa duke dalë nga hoteli i tyre i qytetit në veshje elegante, ajo tregoi stili në veshjen me plot stil. 24 vjeçarja kishte zgjedhur një këmishë të bardhë ku e kishte zbërthyer dhe tregonte pak nga gjoksi.

 

Modelja e njohur veshur mbante edhe pantolla të gjëra kombinim me një xhaketë, syze në sy dhe flokët kishte lëshuar teksa ia merrte era. Veshjes së saj, Hadid ia shtoi një çantë dhe take me ngjyrë të zezë.