Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 27 January 2021 12:36

Rina Balaj sot feston ditëlindjen

rinab

Rep-artistja Rina Balaj është emër goxha i suksesshëm i estradës shqiptare, e cila numëron disa projekte muzikore.

 

Dita e sotme është shumë e veçantë për këtë artiste, kjo ngase ajo me këtë datë feston ditëlindjen.

 

Rina sot mbush 22 vjet jetë, teksa po qëndron për pushime në Turqi bashkë me partnerin e saj, reperin Sin Boy.

 

“Urime ditëlindja për mua, 22”, ka shkruar Rina sipër një fotografie, ku shfaqi disa ëmbëlsira.

 

Më pastaj, ajo solli edhe të tjera imazhe, ndër to një video të shkrepur gjatë fëmijërisë dhe thotë se ndihet krenare.