Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 11 January 2021 12:15

Dua Lipa sjell pamje nga paraqitja e saj në kopertinën e revistës “Vogue”

duali

Dua Lipa ka ndarë pamje nga paraqitja e saj në revistën “Vogue”. Përmes paraqitje në kopertinën e revistës “Vogue”, Dua pati një fillim mjaft të suksesshëm për vitin 2021.

 

Ajo ishte shprehur për revistën se do të dëshironte të bënte diçka argëtuese sa i përket modës ndonëse vëmendja e saj është tek muzika ajo nuk do të përjashtonte mundësinë për t`u rreshtuar edhe në gjëra tjera.

 

“Për momentin, fokusi im është muzika, por unë dua të jem në gjendje të degëzohem dhe të bëj diçka tjetër.”

 

Duket se paraqitja e saj mori vëmendje të madhe të njerëzve duke bërë që shoqëria e saj t`i publikoj dukjet e saja në profilet e tyre në Instagram.

 

duali2