Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 11 January 2021 12:12

Ushqimet që forcojnë imunitetin

imun

Në vend që të merrni suplementë, mjekët sugjerojnë të shtoni dozat e ushqyesve dhe vitaminave nëse dëshironi të qëndroni të shëndetshëm.

Konsumimi i frutave dhe perimeve është gjithnjë një ide e mirë.

Boronica

Kërpudhat

Kokrrat e Acait

Midhjet

Shalqiri

Lakra

Bajamet

Qitrot

Farat e grurit

Kosi pa yndyrë

Hudhra

Spinaqi

Çaji

Patatet e ëmbla

Brokoli

Luleshtrydhe

Kivi