Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 11 December 2020 15:07

Anxhelina Hadërgjonaj rikthehet me “Precious”

angjerlinah

Anxhelina Hadërgjonaj është kthyer me projekt të ri muzikor. Këngëtarja e dashur Anxhelian Hadërgjonaj e cila jeton dhe vepron në SHBA është kthyer me një projekt muzikor.

 

Pas disa vitesh mungese në tregun muzikor, ajo kishte paralajmëruar rikthimin e saj.

 

“Precious” vjen nga Anxhelina së bashku me videoklipin muzikor.