Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 03 December 2020 12:41

Arsim Bunjaku dhuratë dëgjuesve të “Radio Vala Rinore” këngën “Përballë”

 arsim

Kantautori Arsim Bunjaku sapo ka lansuar projektin më të ri personal, këngën me titull “Përballë”, këngë kjo që trajton një temë të ndjeshme dashurie.

 

Kënga mbanë vulën e tij, ndërkaq është icizuar në studion e Andin Randobraves, për punën e të cilit Bunjaku ka zgjedhur të thotë fjalët më të mira.

 

Ai, ka tregar që këtë këngë e kishte në sirtar prej dhjetë vitesh dhe vetëm tani ka vendosur që ta bëjë publike.

 

 

Bunjaku e ka prezantuar premierë në “Radio vala Rinore” projektin e tij, të cilen edhe për një kohë dëgjuesit do të mund ta dëgjojnë vetëm dhe ekskluzivisht në 94.7FM.