Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 11 November 2020 12:14

Bella Hadid e jashtëzakonshme tek “Michael Kors”

bellah

Bella shkëlqen në kampanjën e re. Bella Hadid është një ndër modelet më të kërkuara në botë dhe njëherësh shumë e suksesshme.

 

Ajo është shumë aktive në profesionin që ushtron, madje së fundi e kemi parë teksa ka realizuar sete fotografike për shumë brende të njohura.

 

Përmes imazheve të fundit, Bella sjell pamje nga fotosesioni për kampanjën e re të “Michal Kors”.

 

Përmes këtyre fotografive, modelja bëri të ditur se është imazh për koleksionin e festave që “Michal Kors” sjell së shpejti.

 

Bukuroshja pozoi me një fustan të shkurtër, teksa flokët i kishte kapur lart dhe dukej për mrekulli.