Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 09 November 2020 12:27

Moderatorja e njohur Megi Pojani është infektuar me COVID-19

megip

Lajmi është bërë i ditur nga vetë moderatorja, pasi këtë puntatë të rubrikës që ajo drejton në “E Diell”, “Maskat”, nuk ishte e pranishme në studio.

 

“Pjesëmarrja” e saj u arrit me anë të lidhjes direkte dhe në moderim u ndihmua nga Edi Manushi. Megi theksoi se ndodhet në karantinë dhe gjendja e saj shëndetësore nuk është e komplikuar.

 

Ndërkohë “Maskat” filloi si zakonisht, me një juri për të gjetur personazhin që fshihet pas maskave.